Wiadomości

Brutalne zabójstwo w gminie Inowrocław? Chłopcy mieli 3 i 5 lat

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie żyje dwóch chłopców z miejscowości Turzany w gminie Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie). Ich ciała policjanci znaleźli w mieszkaniu. Rany kłute wskazują, że bardzo prawdopodobne jest zabójstwo. Jak przekazała PAP policja – trwają czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratora.

Policja informację o tej tragedii uzyskała o godzinie 9.30 w piątek.

“Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci” – poinformowała PAP rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.

PAP udało się ustalić nieoficjalnie, że dzieci miały rany kłute na ciele. PAP ustaliła także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Jedna z hipotez zakłada, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu.

Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!