Świat Wiadomości

Bruce Willis zakończył swa karierę aktorską z powodu choroby

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal naekranie.pl Bruce Willis jest aktorem znanym na całym świecie z licznych ról, jednak kolejnych nie będzie. Rodzina aktora poinformowała w oświadczeniu, że Willis w związku z chorobą kończy karierę

Bardzo smutną wiadomość przekazuje portal Variety. Rodzina Bruce’a Willisa ogłosiła, że Bruce Willis przechodzi na emeryturę po zdiagnozowaniu u niego afazji, zaburzenia mowy spowodowanego uszkodzeniem mózgu, które wpływa na zdolność komunikacji. Członkowie rodziny Willisa zamieścili w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie, w którym poinformowali o końcu kariery.

Po raz pierwszy o problemach Bruce’a Willisa mówiono w 2015 roku. Wówczas Bruce Willis został zwolniony z filmu Śmietanka towarzyska w reżyserii Woody’ego Allena. Mówiono, że nie potrafił zapamiętać kwestii dialogowych, ale media zwalały to na jego lenistwo. O podobnych problemach mówiono w tym samym czasie odnośnie jego pracy przy spektaklu Misery. W oświadczeniu rodziny mamy potwierdzenie, że choroba w tym momencie uniemożliwia aktorowi dalszą karierę.

Do niesamowitych fanów Bruce’a, jako rodzina chcieliśmy podzielić się informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. – czytamy w oświadczeniu rodziny.

Bruce Willis znany jest z wielu hollywoodzkich produkcji na czele z filmem Szklana pułapka, Pulp Fiction, Armageddon, Stan oblężenia i Na wariackich papierach, za którego otrzymał Złotego Globa. W 2022 jest kilka filmów z udziałem aktora, jednym z jego ostatnich jest tytuł Gasoline Alley.

Wielka szkoda.

Źródło: naekranie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!