Wiadomości

Aktor Piotr Z. usłyszał zarzuty w związku ze znieważeniem rzeczniczki Straży Granicznej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Aktor Piotr Z. był jednym z tych zblazowanych celebrytów, którzy jesienią ubiegłego roku w wyjątkowo obrzydliwy sposób wyładowywali swe negatywne emocje. Teraz usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzuty zniesławienia i znieważenia rzecznik prasowej Komendanta Głównego Straży Granicznej.

Piotr Z. najwyraźniej „pozazdrościł” Kurdej-Szatan „rozgłosu” i zdecydował się zamieścić wpis w podobnym tonie. Dołączył do nagonki na funkcjonariuszy, którzy strzegą polskich granic przed nielegalnymi imigrantami.

„Pani ’rzecznik’ Straży Granicznej, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa pis” – napisał Z. o Michalskiej, która zasłynęła z konkretnych, bez owijania w bawełnę i okraszania pijarową papką, wypowiedzi o sytuacji na granicy. Pod wpisem rozpętała się burza, a Z. „lajkował” po kolei wpisy, które obrażały kobietę.

„Nadzwyczaj odpychająca kobieta. Tak jak wygląda takie prezentuje opinie. Pasowałaby na funkcjonariuszkę Ravensbruck” – pluł jadem Piotr Z.

– Mężczyzna usłyszał zarzut zniesławienia i znieważenia rzecznik prasowej Komendanta Głównego Straży Granicznej — poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz. – Nie przyznał się do zarzucanego czynu i złożył krótkie wyjaśnienia.

Tak więc nawet teraz nie zdobył się na refleksję i skruchę… No cóż, pycha to niejako znak firmowy tego środowiska…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!