Wiadomości

Brazylijskie media: Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z PZPN. Miał już opłacić karę umowną

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje TVP Sport powołując się na informację brazylijskiego portalu TV Globo, Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, a oficjalne ogłoszenie podjęcia przez niego współpracy z Flamengo jest tylko kwestią czasu. Brazylijscy dziennikarze poinformowali, że za rozwiązanie kontraktu z polską kadrą Portugalczyk musiał zapłacić 300 tys. euro.

– Brazylijskie media twierdzą, że Sousa wpłacił wymaganą w klauzuli kwotę: 300 tysięcy euro, przez co jest już wolnym trenerem – czytamy w publikacji sport.tvp.pl. Jak podaje serwis, kwestią godzin jest oficjalne ogłoszenie go szkoleniowcem brazylijskiego klubu Flamengo. – Portugalczyk ma podpisać umowę do końca 2023 roku – podano.

Kilka godzin przed podaniem tych informacji odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej poświęcone w całości omówieniu sytuacji związanej ze współpracą z selekcjonerem Paulo Sousą. Tuż po nim związek wydał enigmatyczny komunikat.

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że, w trosce o przebieg rozmów prowadzonych w tej sprawie, do odwołania nie będzie udzielał dalszych komentarzy” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!