Wiadomości

Bojówkarze Antify zaatakowali zwolenników Donalda Trumpa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Bojówkarze Antify przypuścili w sobotę ataki na wielu zwolenników prezydenta Donalda Trumpa w Waszyngtonie, którzy w liczbie kilkuset tysięcy zwolenników urzędującego prezydenta przybyło do stolicy kraju w proteście przeciwko wyborom.

Marsz pod hasłem „Zatrzymać oszustwo” odbywał się pokojowo. Do ataku doszło w momencie, gdy zebrani zaczęli się rozpraszać. Jedno z nagrań umieszczonych na Twitterze przedstawia mężczyznę, zaatakowanego na ulicy przez, jak się później okazało, uzbrojoną grupę mężczyzn, która została później aresztowana za napaść i oskarżona m.in. o nielegalne posiadanie broni (broń palna i noże).

Inne nagranie pokazuje atak na mężczyznę, który zostaje pobity i ranny w głowę. Kolejne, pokazuje młodego zwolennika Trumpa, który ucieka przed atakami Antify. W końcu wzywa na pomoc policję.

Uczestnicy zamieszek BLM-Antifa rzucali też petardy w ludzi jedzących kolację w restauracji. Jeden z młodych mężczyzn zaatakował także manifestującą kobietę, podbiegając do niej od tyłu i uderzając w głowę.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!