Wiadomości

Biedroń kłamał ws. aborcji. Wypłynęło nagranie z Parlamentu Europejskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Robert Biedroń, o którego talentach i dokonaniach trudno cokolwiek powiedzieć. W zasadzie wiadomo o nim głównie to, że jest wulgarny i agresywny. Obnosi się ze swymi “upodobaniami seksualnymi” do osobników tej samej płci, a nadto znany jest ze skłonności do przemocy, znęcał się bowiem nawet nad własną matką. Ów człowiek będący kwintesencją patologii reprezentuje Polskę w Parlamencie Europejskim gdzie ostatnio kłamał nt. prawa aborcyjnego w Polsce.

W Parlamencie Europejskim odbyło się specjalne wysłuchanie zorganizowane przez europosła Roberta Biedronia, podczas którego wystąpiła Barbara Skrobol, szwagierka Izabeli z Pszczyny – kobiety która zmarła w zeszłym roku. Przypomnijmy, że ciężarna trafiła do placówki medycznej z powodu odpłynięcia płynu owodniowego. Medycy potwierdzili wady wrodzone płodu. Personel zdecydował się jednak na “postawę wyczekującą”. Niestety, najpierw zmarło dziecko, a następnie jego matka.

– Obchodzimy właśnie 30-lecie obowiązywania w Polsce jednego z najbardziej restrykcyjnych praw antyaborcyjnych w Europie – powiedział Robert Biedroń, szef komisji FEMM. Jego zdaniem było co najmniej sześć przypadków śmierci związanych z zaostrzeniem prawa aborcyjnego.

Do internetu trafiło nagranie z wystąpienia Roberta Biedronia, na którym uwieczniono, jak polityk kłamie ws. obowiązujących przepisów w Polsce. Europoseł przekonywał, że zakaz przerywania ciąży dotyczy nie tylko tzw. przesłanki eugenicznej ale również ciąż będących następstwem gwałtu. Polityk Lewicy opowiadał, że Ukrainki zgwałcone przez Rosjan, które uciekają do Polski, nie mogą dokonać aborcji ze względu na polskie prawo.

– Mówię to na podstawie raportu z tej misji, która była realizowana przez naszą komisję. Ten raport opisuje nie tylko przykłady Polek, którym ogranicza się prawo. Ten raport opisuje także sytuację dziewcząt i kobiet z Ukrainy, które uciekając przed wojną, uciekają także przed żołnierzami rosyjskimi, którzy gwałcą dziewczynki i kobiety. A te kobiety chcąc skorzystać z aborcji nie mają do tego dostępu w Polsce. Uciekają z jednego piekła do innego piekła – łgał, jak to ma w zwyczaju, europoseł.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!