Wiadomości

Bezwzględna nigeryjska mafia dotarła do Włoch i kolonizuje kraj

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Włoski kryminolog i psychiatra, Alessandro Meluzzi, jest głęboko przekonany, że za zabójstwem 18-letniej Pameli stoi nigeryjska mafia, która niedawno dotarła do Włoch i szybko rośnie w siłę, stając się coraz groźniejsza.

– Nigeryjska mafia, najbardziej bezlitosna mafia na świecie, zabiła Pamelę. Jej komórki kolonizują Włochy i przejmują interesy od tradycyjnych rodzin mafijnych – te mocne słowa Meluzzi wypowiedział w wywiadzie udzielonym ItaliaOggi, co następnie zrelacjonowano na Libero.

– To, co widzieliśmy w przypadku Pameli, to ta sama metoda, którą nigeryjska mafia systematycznie stosuje w Nigerii i w innych miejscach – kontynuował Meluzzi – Jest to rutynowe cięcie ofiar na kawałki, a w niektórych przypadkach spożywanie części ich ciał.

Przypomnijmy, że ciało Pameli zostało poćwiartowane i umieszczone w dwóch walizkach, jednakże brakowało jej szyi oraz narządów płciowych. Ciało zostało pozbawione kości i umyte w wybielaczu w celu ukrycia i usunięcia wszelkiego rodzaju śladów.

Brakowało jej również serca, czym Meluzzi nie jest zaskoczony.

– Dzieci-żołnierze w Sierra Leone zjedli ludzkie serca – to element rytuału przejścia, aby zdobyć odwagę. Rytualny kanibalizm w nigeryjskiej mafii nie jest wyjątkiem, ale regułą. To dla nich normalne. Ale tutaj nikt o tym nie mówi – ze strachu, że zostanie nazwany rasistą. Powinniśmy się przyzwyczaić do tych rzeczy: to tylko wierzchołek góry lodowej, która się powiększa – stwierdzi Meluzzi.

– Jej serce mogło zostać zjedzone, ponieważ postrzega się je jako jakieś ożywcze lekarstwo, które zapewnia większą odwagę i siłę. Czy to jest to, czego pragną lewicowi piewcy postępu oraz media mówiące o potrzebie kulturalnego wzbogacenie? By serce twojej córki pożarli dzicy przybysze z Afryki? – pyta Meluzzi.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!