Wiadomości

Beata Szydło miała wypadek! W kolumnę aut z panią premier uderzył inny samochód. Są ranni!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Oświęcimiu doszło do wypadku kolumny samochodów rządowych. W jednym z nich przebywała premier Beata Szydło. Są ranni, sama szefowa rządu ma potłuczenia – informuje RMF FM.

Beata Szydło przechodzi właśnie badania w szpitalu w Oświęcimiu (m.in. badanie tomografem komputerowym).

Kolumna jechała drogą główną. W zespół pojazdów uderzył fiat cinquecento wyjeżdżający z drogi podporządkowanej. Limuzyna z panią premier Szydło zjechała z drogi. Jeden z funkcjonariuszy BOR ma obrażenia nogi. Być może są to złamania.

Po wypadku premier Beata Szydło przechodzi rutynowe badania w jednym z małopolskich szpitali; na szczęście nic poważnego pani premier się nie stało – poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Rzecznik potwierdził, że doszło do kolizji na terenie Oświęcimia.

– Pani premier przechodzi rutynowe badania w jednym z małopolskich szpitali, Na szczęście nic poważnego pani premier się nie stało — powiedział Bochenek.

Zaznaczył, że okoliczności całego zdarzenia wyjaśnia obecnie małopolska policja.

Rzecznik Komendanta Głównego Policji mł. insp. Dariusz Ciarka powiedział TVP Info, że „zdarzenie miało miejsce w samym Oświęcimiu”.

– Jeżeli ktoś zna Oświęcim, wie gdzie jest m.in. dworzec PKP, to właśnie w tych okolicach, kiedy pojazdy kolumny rządowej poruszały się tą drogą, nagle kierujący seicento, nie upewniając się, zaczął wykonywać manewr skrętu w lewo, tym doprowadził do zderzenia z pojazdem akurat którym poruszała się pani premier — powiedział Ciarka.

/rmf24.pl, wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!