Europa Wiadomości

Barcelona chce iść na wojnę z mężczyznami…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal medianarodowe.com podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, burmistrz Barcelony Ada Colau zapowiedziała powstanie specjalnego ośrodka do indoktrynacji mężczyzn i chłopców. Centrum Nowej Męskości będzie uczyło jak wyzbywać się nawet tej naturalnej dla płci męskiej agresji, zastępując ją miałkością. Mężczyźni według lewicy mają tolerować i akceptować agresywną działalność mniejszości płciowych.

Burmistrz Barcelony Ada Colau potwierdziła w poniedziałek, że w katalońskiej stolicy powstanie specjalne centrum, przeznaczone do indoktrynacji mężczyzn. Centrum Nowej Męskości powstanie koło dworca Franca. Wywodząca się z radykalnie lewicowego ugrupowania En Comu Podem burmistrz Barcelony zapowiedziała, że ośrodek, gdzie mężczyznom będzie wtłaczana lewicowa propaganda, ruszy ze swoją działalnością już od października bieżącego roku.

Chcemy, aby w obiekcie tym popularyzowano nową męskość, męskość pozytywną. Pragniemy promować urozmaicone spojrzenie na męskość (…), pozbawione starej idei, że mężczyzna musi być twardy

– wyjaśniła Ady Colau.

Według nowej „normalności” mężczyźni mają zostać pozbawieni jakiejkolwiek agresji, stając się człowiekiem nijakim i podatnym na manipulację i dominację mniejszości seksualnych. Podkreśliła również, że z usług centrum mogą skorzystać nie tylko dorośli, lecz również młodsi chłopcy.

Niestety tak to bywa kiedy niespełnione i sfrustrowane kobiety dochodzą do władzy….

Źródło: medianarodowe

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!