Barrack Obama ma koronawirusa
Świat Wiadomości

Barack Obama przyznał, że władze USA dysponują nagraniami UFO

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Barack Obama – były prezydent Stanów Zjednoczonych – przyznał, że obserwacje UFO naprawdę są prowadzone przez rząd USA.

Były prezydent Barack Obama potwierdził, że „materiały filmowe i nagrania niezidentyfikowanych obiektów latających istnieją”. Jego słowa są związane z tym, że w najbliższym czasie Pentagon ma przedstawić oficjalny raport na temat obserwacji UFO.

– To, co jest prawdą – i jestem tu naprawdę poważny – to fakt, że istnieją materiały filmowe i zapisy obiektów w przestworzach, o których nie wiemy, czym one są, nie potrafimy wyjaśnić, jak się poruszały – powiedział Barack Obama podczas niedawnego wywiadu dla stacji CBS.

– Nie miały one łatwo wytłumaczalnego wzoru. Myślę, że ludzie nadal poważnie próbują zbadać i dowiedzieć się, co to jest. Ale nie mam nic do zgłoszenia dla was dzisiaj – dodał.

Obama to kolejny amrykański polityk, który mówi o UFO. Wcześniej u John Ratcliffe, były dyrektor wywiadu Donalda Trumpa, powiedział, że ujawnienie raportu pokaże, że było „o wiele więcej” obserwacji UFO, niż podano do publicznej wiadomości.

Co wy na to?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!