Wiadomości

Awantura w TVP Info. “Czy pan mógłby przez chwilę nie być chamem?”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W TVP Info doszło do ostrej wymiany zdań między eurodeputowanym Solidarnej Polski Patrykiem Jaki a posłem Lewicy Andrzejem Szejną.

– Jeżeli pan potrafi być kulturalny, (…) pan wykazuje brak szacunku nie tylko do nas, ale też do widzów… – wskazał w pewnym momencie Patryk Jaki, zwróciwszy się do swojego adwersarza z Lewicy. Wiceszef ugrupowania przerywał bowiem wypowiedź eurodeputowanego Solidarnej Polski.

– Pan mówi, co pan czyta, a ja panu powiem, co ja czytam. Ja czytam wyniki głosowań. Bo wie pan, gadać to sobie można wszystko. Natomiast wyniki głosowań są takie: Kto głosuje za odebraniem funduszy dla Polski? Wy! – powiedział Jaki do wciąż przerywającego Szejny, który dopowiadał: „PiS, Solidarna Polska!”.

– Znów pan zachowuje się niekulturalnie, znów pan kłamie – mówił Jaki, by w końcu wobec prób Szejny pytać podniesionym głosem:

– Jak głosowaliście ws. odebrania Polsce funduszy europejskich? – spytał Jaki, po czym opisał, jak Lewica poparła w Parlamencie Europejskim uchwałę o zablokowaniu pieniędzy dla Polski. Jaki zarzucił Szejnie kolejne kłamstwo.

Czy pan potrafi chociaż chwilę nie być chamem? – podsumował Patryk Jaki.

/tysol.pl, medianarodowe.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!