Wiadomości

Awantura na planie znanego programu Polsatu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do zaskakującej sytuacji doszło w programie „Nasz nowy dom” na antenie telewizji Polsat. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tej sytuacji.

„Nasz nowy dom” od lat jest emitowany na antenie telewizji Polsat. Podstawowym zadaniem programu jest pomoc rodzinom w remoncie ich domów lub mieszkań.

– Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach. Taki remont nie kosztuje ich ani złotówki. Staramy się, żeby spędziły te pięć dni cudownie. Są jeszcze prezenty. Oni kompletnie nie czują tego, że jest kryzys. My czasami to odczuwamy, ale dajemy radę. Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej ani złotówki – zdradziła Katarzyna Dowbor w rozmowie z Pomponikiem.

Mimo wszystko nie zawsze wszystko układa się zgodnie z planem. Czasem zazdrość ludzi obserwujących zmiany bierze górę i wówczas dochodzi do szokujących sytuacji. O jednej z nich postanowiła powiedzieć Katarzyna Dowbor.

W trakcie kręcenia programu do prowadzącej podeszła kobieta, która nie kryła swoich emocji. W pewnym momencie padło pytanie, które dotyczyło powodu obecności ekipy programu. Katarzyna Dowbor oznajmiła kobiecie, że trwa remont domu miejscowej rodziny. Nagle kobieta wściekła się i zapytała oburzona: – Ale komu? Tej…?! – dopytała, używając wulgaryzmów. Dziennikarka nie kryła, że przeżyła niemały szok.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!