Wiadomości

Atak nożownika w Kołobrzegu. Napastnik ma zaledwie 18 lat

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nożownik z Kołobrzegu zatrzymany. W nocy z wtorku na środę kilkukrotnie ugodził nożem mężczyznę przy al. I Armii Wojska Polskiego. Napastnik ma zaledwie 18 lat – informuje RMF.

Do zdarzenia doszło po północy w środę. Napastnik zaczepił grupę wracających z imprezy młodych ludzi. Według świadków wyglądało to jakby witał się ze znajomym. Gdy nastolatek się oddalił, mężczyzna, z którym rzekomo miał się witać, osunął się zakrwawiony na ziemię. Świadkowie wezwali pogotowie.

Ofiara, 21-letni mężczyzna, ma 7 ran kłutych klatki piersiowej. Wszystkie w okolicy płuc i serca. Przebywa w szpitalu. Stan 21-latka jest stabilny. Policja od początku znała personalia napastnika. Według nieoficjalnych informacji 18-latek został zatrzymany podczas próby ucieczki z kraju. Przebywa w policyjnym areszcie.

Śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa wszczęła Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu. Prokurator czeka na wstępną opinię biegłych w sprawie stanu zdrowia zaatakowanego mężczyzny. Napastnik zarzuty ma usłyszeć jutro.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!