Wiadomości

Aresztowano aktywistę Black Lives Matter który klęknął na szyi dwuletniego białego dziecka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja aresztowała aktywistę Black Lives Matter który zrobił sobie zdjęcie jak klęczy na szyi dwuletniego białego dziecka. Na razie nie wiadomo jakie zostaną postawione mu zarzuty – informuje portal stefczyk.info.

We wtorek w internecie pojawiło się zdjęcie na którym czarnoskóry mężczyzna klęczy na szyi dwuletniego białego dziecka którego ręce trzyma ktoś stojący poza kadrem. Cała scena miała przypominać słynne już aresztowanie George’a Floyda podczas którego policjant próbując przygnieść go do ziemi klęknął na jego szyi. Podpis pod zdjęciem głosił „Blm now mf”, co jest skrótem od frazy „Black Lives Matter teraz sku***syni”.

Zdjęcie bardzo szybko zaczęło się rozchodzić podawane dalej przez lewicę i innych aktywistów BLM. W końcu zobaczyli je policjanci z biura szeryfa hrabstwa Clark w Ohio. Jeden z nich rozpoznał dziecko, które jak się okazuje było mieszkańcem ich hrabstwa. Policjanci od razu skontaktowali się z jego matką. Ta powiedziała im, że mężczyzna na zdjęciu to jej obecny partner 20-letni Isaiah Jackson. Twierdzi, że nie wiedziała, że zrobił sobie takie zdjęcie ale broni go twierdząc, że był to z jego strony tylko żart i nie chciał zrobić mu krzywdy. Dziecko zostało przewiezione od razu do szpitala gdzie na szczęście okazało się, że nie odniosło żadnych obrażeń. Pomimo tego policjanci aresztowali Jacksona tego samego dnia. Okazało się, że akurat przebywa na zwolnieniu warunkowym.

/stefczyk.info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!