Wiadomości

Antypolska hucpa przed KG Straży Granicznej, a na czele.. Kramek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak to możliwe, że ten typ nie siedzi w areszcie? Na czyją rzecz tym razem działa? Kto mu płaci? Przed Komendą Główną Straży Granicznej w Warszawie odbyła się dziś antypolska hucpa. Wiodącą rolę odgrywał tam Bartosz Kramek, szef Rady Fundacji Otwarty Dialog, któremu Prokuratura postawiła zarzuty poświadczenia nieprawdy i ukrycia środków finansowych przestępczego pochodzenia.

W kierunku Polski zdąża fala migrantów, czołówki już dotarły do białorusko-polskiej granicy. Osobnicy, którym zależy, by w naszym kraju źle się działo, urządziły dziś pikietę na rzecz otwarcia granicy przed migrantami. Wśród demonstrantów brylował Bartosz Kramek, szef Rady Fundacji Otwarty Dialog, którego ABW zatrzymała w czerwcu tego roku.

– Protestujemy przeciwko łamaniu polskiego prawa, prawa międzynarodowego i przeciwko braku respektu dla zwykłej ludzkiej solidarności, przyzwoitości, dla zasady humanitaryzmu – bredził w zamieszczonym na Twitterze filmie Kramek. – To, co dzieje się na granicy to jest obecnie granda, skandal i trudno o tym mówić w sposób kulturalny – stwierdził.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!