Wiadomości

Antychrześcijańska histeria na konwencji nowej partii Biedronia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Dziękuję że przyjechaliście, że uwierzyliście, że jesteście tutaj, że uwierzyliście, że zmiana jest możliwa. Najbardziej dziękuję wam za to, że przywieźliście tyle pozytywnej energii, że to, co dzieje się tutaj, na Torwarze, zmieni oblicze tej ziemi. Dziękuję, że tu jesteście – mówił Robert Biedroń na konwencji swojej nowej partii politycznej, która będzie nazywać się Wiosna.

Konwencja Roberta Biedronia rozpoczęła się od piosenki Maryli Rodowicz ”Ale to już było”, a potem odśpiewano hymn Unii Europejskiej.

A potem… był jeden wielki histeryczny atak na Kościół, na wartości, które są nam drogie. W taki sposób Robert Biedroń oficjalnie ogłosił rozpoczęcie działalności swojej nowej partii politycznej; będzie ona nazywać się Wiosna.

– Naszą najważniejszą wartością jest wspólnota, nie chcemy już więcej wojny polsko-polskiej – krzyczał podczas konwencji założycielskiej, dając przy tym do zrozumienia, że nas, chrześcijan, w tej wspólnocie nie ma miejsca. W tym kontekście zapowiedź skończenia wojny polsko – polskiej brzmi bardzo groźnie. Jaki bowiem los nam szykuje?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!