Europa Wiadomości

Anglia: Imigrant z Maroka notorycznie gwałcił młode dziewczęta. Sąd tym razem nie poddał się politycznej poprawności

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Domniemany Syryjczyk Zohair Tomari uprowadził i wykorzystał seksualnie dwie nieletnie. Był wtedy na zwolnieniu za kaucją po aresztowaniu za gwałt na innej nastolatce. Sąd w angielskim mieście Coventry nie miał tym razem wątpliwości i skazał 20-latka łącznie na ponad 20 lat więzienia.

Do pierwszego incydentu doszło w sierpniu 2014 roku. Migrant zaprosił 17-latkę i jej 15-letnią przyjaciółkę do mieszkania, po tym jak się z nimi zaprzyjaźnił. Następnie podał dziewczynkom alkohol, pobił je i zgwałcił  strasząc obie nożem oraz mówiąc, że im bardziej będzie płakała, tym mocniej będzie ją bił – wskazywał prokurator. Tomari, który miał pochodzić z Maroka, choć przed sądem twierdził, że jest obywatelem ogarniętej wojną Syrii, trafił do aresztu, ale wyszedł za kaucją. W sierpniu ubiegłego roku ponownie zaatakował. Razem ze wspólnikiem uprowadził dwie dziewczynki w wieku 13 i 14 lat. Im również podał w mieszkaniu w Longford alkohol po czym wykorzystał seksualnie.

Za ten czyn migrant został skazany na 9,5 roku więzienia, zaś za gwałt na 17-latce na dodatkowe 8 lat więzienia. Na zawsze będzie zarejestrowany w Wielkiej Brytanii jako przestępca seksualny. Rzecznik Home Office, czyli resortu spraw wewnętrznych oświadczył, że po odsiedzeniu wyroku Tomari może zostać deportowany z kraju.

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!