Wiadomości

Andrzej Seweryn w polskim miniserialu produkowanym przez Netflixa wcieli się w rolę drag queen

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Andrzej Seweryn wystąpi w polskim miniserialu produkowanym przez Netflixa. Aktor ma zagrać w serialu „Królowa”, podwójną rolę – emerytowanego krawca i drag queen, w którego przebiera się wieczorami.

– „Królowa” to 4-odcinkowa opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. To historia Sylwestra – emerytowanego krawca i drag queen, który 50 lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu — czytamy na portalu serialowa.pl.

– Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki, w którym ta prosi go o ratunek dla chorej matki, która potrzebuje przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością — dodano.

Na Instagramie Andrzeja Seweryna pojawiło się nagranie, na którym widać metamorfozę aktora – z mężczyzny w drag queen. Artysta informuje w opisie, że serial pojawi się w 2022 roku na platformie Netflix.

– Mówiłem im, że się nie rozdwoję, ale się uparli. Poznajcie Sylwestra i Lorettę. Serial Królowa w przyszłym roku na Netflix! — napisał Seweryn.

O roli Seweryna poinformowano również na Twitterowym profilu Netflix Polska.

– Bo jeden Andrzej Seweryn to zdecydowanie za mało. Tym razem w roli Sylwestra i Loretty w nowym polskim serialu Królowa. Już w 2022 na Netflix — czytamy.

Strach będzie niedługo lodówkę otworzyć…

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!