Wiadomości

Andrzej Duda spotkał się z właścicielem TVN. Wiadomo o czym rozmawiano

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ubiegłym tygodniu doszło do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z szefem Warner Bros. Discovery Davidem Zaslavem, właścicielem kontrowersyjnej stacji telewizyjnej TVN. W piątek portal Wirtualnemedia.pl zdradził szczegóły spotkania.

– Po pierwsze, jestem tutaj, bo TVN jest mi bardzo bliski. Przyjeżdżam tu często i jestem bardzo dumny ze wszystkiego, co robimy w TVN. (…) Ponadto duża część mojej rodziny pochodzi z Polski. Moi krewni zginęli w warszawskim getcie. Gdy jestem tu i widzę tak ważne obchody, to mam kolejne potwierdzenie, jak wspaniały jest to kraj – mówił Zaslav w rozmowie z Anitą Werner w programie „Fakty po faktach”.

TVN Warner Bros. Discovery nie chce zdradzać żadnych szczegółów dot. spotkania prezydenta RP z CEO Warner Bros. Discovery. Więcej informacji na ten temat zdradziła Kancelaria Prezydenta RP.

– Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z Panem Davidem Zaslavem, który uczestniczył w ubiegłym tygodniu w obchodach upamiętniających 80. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Spotkanie odbyło się na prośbę prezesa Warner Bros. Discovery – informuje Kancelaria Prezydenta. Poinformowano, że rozmowa dotyczyła walki z dezinformacją, w szczególności „w kontekście rosyjskiej agresji na Ukrainę oraz sytuacji na światowym rynku medialnym”.

– Prezydent RP przypomniał także o roli, jaką w historii Polski i świata odegrał papież Jan Paweł II – podsumowano w oświadczeniu.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!