Europa Wiadomości

Amerykański trans rzecznikiem prasowym ukraińskiego wojska

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tzw. “transseksualista” z USA, przedstawiający się jako Sarah Ashton-Cirillo, został oficjalnym rzecznikiem obrony terytorialnej Sił Zbrojnych Ukrainy. Dotąd służył w ukraińskiej armii jako medyk polowy, a wcześniej relacjonował wojnę na Ukrainie dla portalu „społeczności LGBTQ”.

Amerykański trans rzecznikiem prasowym ukraińskiego wojska. Jakiś czas temu do służby prasowej Sił Zbrojnych Ukrainy dołączył obywatel USA Sarah Ashton-Cirillo, przedstawiający się jako “trans-kobieta”. Teraz oficjalnie został rzecznikiem ukraińskiej Obrony Terytorialnej.

Według dostępnych informacji, w przeszłości Ashton-Cirillo był żonaty i ma dziecko, ale kilka lat temu zaczął brać żeńskie hormony, a potem przeszedł tzw. tranzycję, czyli operację zmiany płci. Przybył na Ukrainę w marcu 2022 roku, niedługo po rosyjskiej inwazji, jako reporter. Przez kilka miesięcy relacjonował konflikt dla dużego portalu dla sodomitów i transów z San Francisco. Prowadził m.in. wywiady z ukraińskimi sodomitami, w tym walczącymi w szeregach armii, czasem pomagając w dostarczaniu im broni.

Latem 2022 roku Ashton-Cirillo związał się z ministerstwem obrony Ukrainy, a jesienią wstąpił do ukraińskiej armii, jako sanitariusz. Posiada stopień młodszego sierżanta. Został ranny w lutym 2023 roku.

Informacja o tym, że transseksualista z USA został anglojęzycznym rzecznikiem Sił Zbrojnych Ukrainy, została podchwycona przez rosyjskie media. Nie będzie żadnym zaskoczeniem, że Rosjanie zareagowali na to żartami i docinkami, mówiąc i pisząc o sodomizacji Ukrainy na wzór Zachodu. Zadawali też otwarte pytania do ukraińskich żołnierzy, czy za taką Ukrainę właśnie walczą i umierają.

Polecamy również: Skandaliczna manipulacja PAP. Zmieniono Ukraińców na Niemców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!