Wiadomości

Amerykanie chcą udowodnić, że cheerleaderki nie muszą być szczupłe

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Filmik poniższy cheerlederek, których figura mocno odbiega od przyjętych standardów, wywołał spore poruszenie w sieci. Choć wśród komentarzy zdarzają się i takie, które wskazują, iż każdy człowiek ma prawo być tym, kim chce, i nikt nie powinien krytykować jego wyboru, to jednak większość internautów wyraża dezaprobatę, wskazując, że jest to po prostu nieestetyczne.

– Życie narzuca ograniczenia. Mam 1,74, ale chciałbym zagrać w NBA, kocham muzykę i chciałem śpiewać, ale nie mam umiejętności, chciałem być bohaterem telenoweli, ale nie mam odpowiedniego wyglądu. Czy to czyni mnie gorszą osobą? Czy czyni mnie gorszym człowiekiem? Nie. To czyni mnie gorszym piosenkarzem, gorszym graczem – stwierdza jeden z internautów.

– Wyglądają jak mortadele owinięte folią aluminiową, to jest pokolenie, które uważa, że ​​brzydota jest piękna, ponieważ ignorują, że otyłość jest chorobą tego stulecia, która zabija i zabija więcej ludzi niż jakakolwiek pandemia – czytamy w jednym z komentarzy.

– Absolutnie straszny widok. Jeśli chodziło o zszokowanie lub wywołanie obrzydzenia, to się udało. Po zniszczeniu piękna w sztuce, w architekturze postanowili teraz zniszczyć to, co piękne w ciele człowieka – czytamy w innym.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!