Polska Wiadomości

Ambasador USA Georgette Mosbacher złożyła Polakom życzenia z okazji… bliżej nie określonych świąt… (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher oraz pracownicy, dyplomaci i żołnierze US Army pracujący w ambasadzie złożyli Polakom życzenia z okazji nadchodzących „świąt”. Oczywiście nie pada ani razu, że to Święta Bożego Narodzenia.

„Drodzy Polacy, życzmy Wam radosnych świąt, dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech ten magiczny, świąteczny czas przyniesie Wam i waszym najbliższym spokój, harmonię i spełnienie marzeń” – mówili ambasador, pracownicy, dyplomaci i żołnierze US Army pracujący w ambasadzie USA w Warszawie w wideo opublikowanym na Twitterze.

„Jesteśmy dumni, że Polska i Stany Zjednoczone są sojusznikami i przyjaciółmi. Polska jest super” – podkreślili składający życzenia.

Klip można w zasadzie puszczać na każde święta, bo nikt nie wspomina w materiale, że to Święta Bożego Narodzenia. Nawet zabrakło tradycyjnego amerykańskiego „Merry Christmas”.

I gdzie się podziały te konserwatywne Stany Zjednoczone, które odwoływały się do Boga niemal na każdym kroku. Ciekawe co na to by powiedział Donald Trump.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!