Wiadomości

Aktywiści LGBT zapowiedzieli drugą homoparadę w Białymstoku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal pch24.pl, Stowarzyszenie Tęczowy Białystok, który promuje ideologię LGBT, poinformowało na swoim profilu Facebook, iż 9 października 2021 zamierza zorganizować w stolicy województwa podlaskiego Drugi Marsz Równości.

„Po dwuletniej przerwie, 9 października wracamy na ulice stolicy województwa podlaskiego, aby wspólnie zmieniać przestrzeń naszego miasta na bardziej tolerancyjną i otwartą na różnorodność… Dodajmy sobie wzajemnie energii, nadziei i cieszmy się swoim queerowym towarzystwem” – czytamy w zapowiedzi marszu umieszczonej na profilu Facebook Tęczowego Białegostoku.

Marsz LGBT został zarejestrowany w Ratuszu. Tego samego dnia swoje zgromadzenia, kontrmanifestacje, chce przeprowadzić sześciu innych organizatorów, którzy też złożyli odpowiednie dokumenty w Urzędzie Miasta.

Pierwszy marsz równości LGBT odbył się w Białymstoku 20 lipca 2019 roku. Na ulice tego miasta wyszły tłumy przeciwników (około 10 tysięcy osób) propagowania ideologii homoseksualnej, co ma miejsce podczas marszów równości. Do tak licznych i różnorodnych form protestu przeciwko homomanifestacji nie doszło jeszcze w żadnym innym mieście.

W kontrze do marszu równości 20 lipca odbyło się wiele kontrmanifestacji. Ponadto około tysiąca osób modliło się tego dnia na Różańcu przed białostocką farą w intencji wynagradzającej za profanacje i zgorszenia, których dopuszczają się uczestnicy parad równości LGBT.

Wielką skalę protestu przeciwko propagandzie ideologii LGBT podczas białostockiego marszu równości odzwierciedla, ogromna liczba osób, które podpisały protest przeciwko tej homomanifestacji. Była to liczba ponad 27 tysięcy osób! Żadnym inny protest przeciwko marszowi aktywistów LGBT nie uzyskał aż tak dużej liczby głosów poparcia.

/pch24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!