Wiadomości

Aktywiści LGBT przegrali proces z Fundacją Pro – Prawo do Życia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Promujące ideologię LGBT stowarzyszenie Tolerado przegrało proces z Fundacją Pro – Prawo do Życia, twierdząc, że szerzy ona nienawiści wobec homoseksualistów. Zamiast 75 tys. zł zadośćuczynienia, będzie musiało ponieść koszty procesu.

Fundacji wytoczono sprawę karną, a później złożono też pozew cywilny. Stowarzyszenie Tolerado chciało zakazu rozpowszechniania treści, które uznało za „nieprawdziwe i homofobiczne”. Działacze LGBT domagali się też zabezpieczenia materiałów Fundacji, wiążących homoseksualizm z pedofilią.

Wśród pojawiających się tam haseł były: „Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”, „Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich”, „70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów”, „91 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowanych”.

„Jest wyrok w sprawie homofobusa – sąd oddalił nasze powództwo. Musimy zapłacić 5.417 PLN Fundacji Pro – Prawo do Życia jako zwrot kosztów procesu” – pisze na Facebooku stowarzyszenie Tolerado.

Na szczęście w Polsce zamordystom wciąż nie udaje się zamknąć ust tym, którzy głoszą prawdę, Szczęśliwie żyjemy w kraju, w którym obowiązuje wolność słowa. Ale rzecznicy totalitarnej ideologii, która takie spustoszenia poczyniła na Zachodzie bardzo się starają, aby i u nas zapanowała orwellowska rzeczywistość.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!