Europa Polska Wiadomości Wiara

Akcja “Różaniec do granic” cieszy się takim powodzeniem, że zostanie powtórzona we Włoszech oraz Irlandii

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak wynika z najnowszych informacji odnośnie akcji “Różaniec do granic”, uczestników modlitwy było prawie 2 miliony Polaków. Polska akcja doczekała się właśnie wersji włoskiej i irlandzkiej. Polacy pokazali prawdziwy power duchowy.

Irlandczycy złapią za różańce 8 grudnia, 2 miesiące po Polakach. Według blogera religijnego Tomasza Adamskiego zrobią to też Włosi. 13 października już się modlili, ale chcą powtórki.

“Różaniec do granic” był oddolną inicjatywą, stała za nim Fundacja “Solo Dios Basta”. Wierni pojawili się w 320 kościołach, na tytułowych granicach czy w takich miejscach jak plaża albo baza wojskowa w Afganistanie. Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik nazwał akcję “największym wydarzeniem modlitewnym w Europie po Światowych Dniach Młodzieży w 2016 roku”.

Widać, Polacy zaszczepili światu prawdziwe światło i ducha. Nie przypadkowo nasz kraj jest tak chroniony i umiłowany przez Matkę Bożą i samego Chrystusa. Jesteśmy świadkami wiary! I nic nas nie odłączy od miłości Zmartwychwstałego!

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!