Wiadomości

Agnieszka Chylińska miała wypadek samochodowy. Co wiadomo?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Agnieszka Chylińska miała wypadek samochodowy. Menadżerka artystki zabrała głos w tej sprawie i wydała oficjalne oświadczenie. Sprawdźcie, co wiadomo – czytamy na portalu i.pl.

Agnieszka Chylińska brała udział w kolizji, do której doszło w poniedziałek, 05.09. Managerka artystki, Joanna Ziędalska-Komosińska, opublikowała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Na wstępie podziękowała za okazaną troskę. Potem ujawniła, że do zdarzenia doszło z winy innego kierowcy. Na szczęście obeszło się bez poważnego uszczerbku na zdrowiu.

W związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej artystki – Pani Agnieszki Chylińskiej, uprzejmie dziękuję za okazaną troskę. Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce z winy innego kierowcy. Na szczęście ostrożność i niska prędkość, z jaką jechała Pani Agnieszka, pozwoliły na uniknięcie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Proszę o niedoszukiwanie się sensacji. Informację potwierdzi także inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik KG Policji.

/i.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!