Świat Wiadomości

8- letni chłopiec jest zachęcany przez rodziców do występów jako Drag Queen

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kolejny przykład pokazujący jak skrajne lewactwo może zniszczyć wszystko, nawet psychikę małęgo dziecka. 8-letni Nemis, który występuje jako Laktatia („Laktacja”), w swoim „hobby” wspierany jest mocno przez lewicowych rodziców. Zaczął to robić już w wieku 7 lat.

Nemis przebiera się za kobietę. Ostatnio miał szansę pojawić się na imprezie Werq the World Tour, podczas której występują drag queen z reality show RuPaul’s Drag Race. Program ma na celu wyłonienie najciekawszej i najbardziej utalentowanej drag queen.

Laktacja, bo takiego imienia używa Nemis jako kobieta, została zaproszona na scenę przez Biancę del Rio. Prowadząca zapytała go, kto jest jej ulubioną drag queen. Chłopiec odpowiedział, że Ginger Minj, drag queen która spełnia się na polu artystycznym.

W rozmowie z „Best Kept Montreal” chłopiec wyznał, dlaczego uwielbia swoją ulubioną drag queen.

-„Kocham to, w jaki sposób dopasowuje do siebie ubrania oraz jak wykonuje makijaż. Jest moją ulubioną, ponieważ jest śmieszna. Inspiruje mnie dzięki swoim występom i wszystkiemu co robi. Jest królową komedii i po prostu uwielbiam, jaką jest drag queen” – powiedział Nemis.

Rodzice chłopca przyznają, że nie sądzili, że predyspozycje syna do występowania przed ludźmi doprowadzą do tego, że zostanie drag queen.

„Miał umiejętność zdobywania publiki i był najbardziej świadomą siebie osobą, jaką znamy – powiedzieli. Tak 8 letni chłopiec był „najbardziej świadomą osobą jaką znają”! Czy oni są pustelnikami i rozmawiają z kamieniami i drzewami czy po prostu są takimi bezmózgami?

-„Oczywiste, że nie jesteśmy jak większość matek i ojców. Zamiast sobotniego treningu piłki nożnej, mamy lekcje tańca. Kiedy chodzimy na zakupy ciuchowe, kupujemy zarówno czarne, obcisłe jeansy w czaszki, jak i cekiny i tiule. Rozmawiamy o ollie, grindach, bo uwielbia jazdę na deskorolce, jak i o konturowaniu” – opowiedzieli w wywiadzie dla „Best Kept Montreal”.

Sam chłopak stwierdził nawet , że jeżeli czyiś rodzice nie pozwalają mu być dra queen to powinien… ich zmienić

Źródło: wolnosc24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!