Wiadomości

32-letni raper ogłosił się kobietą, pobił rekord w podnoszeniu ciężarów, po czym „powrócił do stanu męskiego”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

32-letni raper Zuby postanowił strollować piewców ideologii gender. Ów mieszkaniec Southampton opublikował serię filmów, na których bije kolejne rekordy w kategorii kobiet. Oświadcza przy tym, że w tym momencie „identyfikuje się jako kobieta”. Oczywiście, chwilę później z powrotem był już mężczyzną, ale rekordy winny zostać mu zaliczone.

Była to odpowiedź na poczynania różnych federacji sportowych, które uznają „prymat płci kulturowej nad płcią biologiczną”. W efekcie coraz częściej chłopcy i mężczyźni występują w zawodach dziewcząt i kobiet.

Martina Navratilova, legenda tenisa kobiecego, będąca – jako lesbijka – uznawana przez wiele lat niemal za ikonę ruchów LGBT, stwierdziła niedawno, że „samoidentyfikacja” sportowców płci męskiej jako kobiety czyni rywalizację sportową niesprawiedliwą, za co spotkała ją fala krytyki. Cóż, nie pierwszy raz rewolucja pożera własne dzieci.

Zuby w rozmowie The Times powiedział, że wideo zrobione zostało z przymrużeniem oka, ale „trafiło w czuły punkt”.

„Zostało to zrobione w sposób humorystyczny, ale zarazem stało się bardziej realne: pokazało błędy w argumentach po drugiej stronie” – powiedział raper.

„Widziałem ludzi mówiących, że nie istnieją naturalne różnice, gdy chodzi o siłę fizyczną między mężczyznami i kobietami. Nagrałem to trochę z przymrużeniem oka, ale zarazem ukazałem z całą mocą to, co moim zdaniem jest oczywistym absurdem ich argumentacji – dodał Zuby.

/dailymail.co.uk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!