Wiadomości

Żydzi złamali obostrzenia na Lotnisku Chopina i zorganizowali imprezę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ogromna grupa Żydów śpiewała i tańczyła wewnątrz terminalu na Lotnisku Chopina. Nie przestrzegali dystansu, trzymali się za ręce, a żeby tego było mało mieli nieprawidłowo założone maseczki, albo wcale ich nie mieli – informuje Super Express.

Nagranie obiegło cały Internet i wywołało ostrą dyskusję. Pracownik Lotniska Chopina nagrał wydarzenia na Lotnisku Chopina.

– Będę pisał do władz lotniska w celu wyjaśnienia, dlaczego ci ludzie nie muszą przestrzegać restrykcji sanitarnych, które akurat na lotniskach są bardzo rygorystycznie pilnowane przez ochronę – ostrzega mężczyzna, który wrzucił film.

– Potwierdzam, że nagranie zostało wykonane na lotnisku Chopina w Warszawie – powiedział w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik lotniska Piotr Rudzki.

Jak przyznał do zdarzenia doszło 19 kwietnia, czyli w dzień 78. rocznicy Powstania w getcie warszawskim. – To jest grupa, która podróżowała przez Warszawę tranzytem. Podróżowali wielką grupą, długodystansowym lotem. Na lotnisku przebywali bardzo krótko, nie przekraczali polskiej granicy – doprecyzował Rudzki.

/se.pl, Polsat News/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!