żydzi
Świat Wiadomości Żydzi

Żydzi atakują Polaków w Jerozolimie. “Na polski dom poleciały kamienie”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie od dziś wiadomo, że Żydzi z Izraela nienawidzą Polaków. Jest to efekt uprawianej w tym państwie anypolskiej propagandy, czyniacej z nas hitlerowskich kolaborantów. Jest jednak coraz gorzej, gdyż zaczyna dochodzić do agresji fizycznej.

Żydzi coraz śmielej atakują Polaków (i szerzej – katolików) na ulicach izraelskich miast. Właściwie nie ma już tygodnia, w którym nie ukazałaby się relacja zaatakowanego słownie turysty z Polski lub nagrania, na którym Żydzi plują na księży czy siostry zakonne. Z jednej strony jest to efekt typowego, żydowskiego szowinizmu i nienawiści do katolicyzmu. Z drugiej, mamy tu do czynienia ze specyficznym systemem edukacji w tym kraju, w ramach którego przedstawia się uczniom zafałszowany obraz II Wojny Światowej oraz wydarzeń, które mialy miejsce tuż po niej (sprawa pogromów).

Najnowszym przykładem żydowskiego szowinizmu jest atak na Nowy Dom Polski w Jerozolimie. Żydzi obrzucili go kamieniami i butelkami. O sprawie poinformowała na twoim Twitterze korespondentka Radio Warszawa, Mariola Serafin:

NASZ KOMENTARZ: Po raz kolejny sprawdzają się słowa Żyda Bernarda Lazare: Naturalnie, że nie popieram antysemityzmu, jednakże próbuję go wytłumaczyć. Nie powstał on bez winy Żydów. Przecież pogląd tak rozpowszechniony jak antysemityzm, który powstawał już w najrozmaitszych czasach przed narodzeniem Chrystusa, w Persji, Arabii, Syrii, Rzymie, a w Europie od czasów średniowiecza, przetrwał do dziś, nie może być rezultatem złej woli, lecz powstanie jego musi mieć przyczynę sięgającą głęboko. Gdyby nienawiść i wstręty okazał tylko jeden naród, byłoby to zrozumiałe, jednakże żydzi na nienawiść byli narażeni wszędzie i od narodów najprzeróżniejszych, które żyły w krajach bardzo odległych od siebie, wyznawały rozmaite religie, należały do różnych kultur i rządziły się różnymi prawami. Przyczyny więc antysemityzmu tkwią w Żydach, a nie w narodach wśród których żyją.

Niestety, wszystko wskazuje, że zaciekła nienawiść żydowska przeciwko całemu światu, za jakiś czas znów sprowadzi na nich duży kataklizm. Historia ich pychy i poczucia wybraństwa, prędzej czy później zatoczy koło, ze szczególnym uwzględnieniem lat czterdziestych XX wieku. Smutne…

Polecamy również: Amerykanie polują na nowego szefa Al-Kaidy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!