Świat Wiadomości Żydzi

Żydowski globalista Harari domaga się likwidacji ‘teoretyków spiskowych”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Yuval Harari, prawa ręka Klausa Schwaba, wezwał do usunięcia z Internetu tak zwanych „teoretyków spiskowych” z powodu ich „niebezpiecznego” przekonania, że globalna klika elit kontroluje świat. Sprawę opisał portal azernews.az.

Żydowski globalista Yuwal Harari potępił tezy mówiące, że mroczna elita miliarderów i globalistów kontroluje świat. Nazwał je „antysemickimi” i „niebezpiecznymi”.

Podczas występu w podcaście Lexa Friedmana Harari zauważył, że świat jest „zbyt złożony”, aby mógł być kontrolowany przez potężnych ludzi.

-(Według teoretyków spiskowych – przyp. aut.) istnieje mała grupa ludzi, Kabała, która potajemnie kontroluje wszystko, co dzieje się na świecie. Wszystkie wojny, wszystkie rewolucje, wszystkie epidemie, wszystko, co się dzieje, jest kontrolowane przez tę bardzo małą grupę ludzi, którzy są oczywiście źli i mają złe intencje. To bardzo dobrze znana historia. Nie jest nowa. Jest bardzo pociągająca, ponieważ przede wszystkim jest prosta. Nie musisz rozumieć wszystkiego, co dzieje się na świecie. Trzeba tylko zrozumieć jedną rzecz: wojnę na Ukrainie, konflikt izraelsko-palestyński, technologię 5G, COVID-19. To proste. Istnieje globalna kabała, oni robią te wszystkie rzeczy – powiedział Harari.

Ostrzegł, że za wymienione kryzysy często obwinia się „Żydów” lub “masonów”.

-Jeśli tylko pozbędziemy się tej małej grupy, rozwiążemy wszystkie problemy świata. Zbawienie! To proste, atrakcyjne i dlatego tak wielu ludzi w to wierzy – stwierdził.

Harari następnie porównał wiarę w isrnienie spisku kabalistów do nazizmu. Twierdził, że naziści również wierzyli, że jakaś klika próbuje kontrolować świat. Dlatego właśnie, według niego, teoretyków spiskowych trzeba potraktować jak nazistów, czyli wypalić dog gołej ziemi.

-Podstawową motywacją nazistów było to, że Żydzi kontrolują świat – stwierdził. -Pozbądź się Żydów, rozwiążesz wszystkie problemy świata –kpił ze swoich przeciwników.

NASZ KOMENTARZ: Przypominamy, że podczas dyskusji na Szczycie Ekonomicznym w Warwick Harari chwalił się, że “światowe elity” wkrótce wykorzystają swoją ogromną władzę, aby uniknąć globalnego ocieplenia. Ratunek ma być we wprowadzonym przez nie programie depopulacji ludzkości.

Polecamy również: Rzeszów: Ukrainiec jadący na gapę pobił polskiego kontrolera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!