Świat Wiadomości Żydzi

Żydowscy naziści zamordowali dwie katoliczki pod kościołem w Gazie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Żydowscy żołnierze wkroczyli na teren Parafii Świętej Rodziny, jedynej katolickiej parafii w Strefie Gazy. Tam strzelali do osób wychodzących z kościoła. W ataku zginęły dwie kobiety, matka i córka – przekazał portal Vatican News.

Żydowscy naziści zamordowali katolików pod kościołem w Gazie. Według watykańskiego portalu, napływające z Gazy doniesienia o ataku potwierdził łaciński patriarcha Jerozolimy kard. Pierbattista Pizzaballa.

W komunikacie łacińskiego patriarchatu Jerozolimy napisano, że snajper Sił Obronnych Izraela „zamordował dwie chrześcijanki wewnątrz Parafii Świętej Rodziny w Gazie, gdzie większość chrześcijańskich rodzin schroniła się po wybuchu wojny”.

Rannych zostało również siedem osób, które starały się ochronić innych, przebywających wewnątrz budynków. „Nie wydano ostrzeżenia ani powiadomienia. Strzelano do nich z zimną krwią na terenie parafii, gdzie nie ma bojowników” – dodano w oświadczeniu.

Według Vatican News starsza kobieta miała zostać zastrzelona przez snajperów, a jej córka miała zginąć w czasie próby ratowania matki. Jedna z rannych osób jest w „bardzo poważnym stanie”.

Izraelskie wojsko kontynuowało atak mimo interwencji patriarchatu – podał portal. Według jego relacji, żołnierze przebywali na terenie parafii i strzelali do cywilów chroniących się w budynkach.

Dodajmy, że tego samego dnia żołdacy zastrzelili także trzech Żydów, którzy zostali 7 października br. wzięci do niewoli przez Hamas. Pokazuje to, że żydowscy naziści strzelają do każdego nieuzbrojonego cywila, którego zobaczą. Z tego tytułu warto wspomnieć słowa rabina Stamblera, który dwa dni temu zapalał w knesejmie chanukiję. W wywiadzie u Roberta Mazurka powiedział on, że armia izraelska, jest “najbardziej humanistyczną” na świecie:

NASZ KOMENTARZ: Czas najwyższy skończyć z żydowską bezkarnością. Chyba już wystarczająco długo wykręcali się ze zbrodni wojennych i przeciwko ludzkości, łzawymi hasełkami o holokauście i przedstawianiem się jako ofiary.

Polecamy również: Ukraińcy mają już dość wojny. Zgadzają się na pokój kosztem utraty części ziem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!