Wiadomości

Zwabili 19- latkę do mieszkania, a następnie znęcali się nad nią. Wśród zatrzymanych dwie kobiety

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy zwabili 19- latkę do mieszkania, a następnie znęcali się nad nią. Pokrzywdzona zgłosiła się do Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu mimo wcześniejszych gróźb, że „jeśli to zrobi to ją zabiją.” Wczoraj decyzją sądu dwie kobiety trafiły na 3 miesiące do aresztu, mężczyzna został objęty przez prokuratora dozorem Policji. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu zgłosiła się 19- letnia kobieta, która poinformowała dyżurnego o tym, że została zwabiona do mieszkania swojej znajomej, gdzie była przetrzymywana i uniemożliwiono jej wyjście. Policjanci ustalili, że dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31- letni mężczyzna znęcali się i bili pokrzywdzoną. Ponadto kobiety zagroziły 19- latce, że ją zabiją jeśli zgłosi to na Policję.

Mundurowi ustalili dane kobiet i mężczyzny oraz adresy ich zamieszkania. W wyniku szybkiej interwencji funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych o to przestępstwo i przewieźli ich do policyjnej celi.

Wczoraj decyzją sądu 24- latka, 34 -latka zostały aresztowane na najbliższe trzy miesiące, a 31- latek został objęty policyjnym dozorem. Za udział w pobiciu i naruszenie czynności ciała grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto kobiety dodatkowo odpowiedzą za znieważenie, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do określonego zachowania.

/Policja Gdynia/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!