Wiadomości

Zniszczył kilka samochodów CBA. Sprawca zatrzymany

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę, który pod koniec listopada uszkodził kilka samochodów zaparkowanych przed siedzibą Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Warszawie – dowiedział się portal tvp.info. Straty wyceniono na ok. 50 tys. zł.

Do tego zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 listopada. Mężczyzna uszkodził dziewięć aut zaparkowanych na parkingu przy siedzibie delegatury CBA w Warszawie na ul. Poleczki. Sprawca obrzucał należące do Biura samochody kostką brukową i butelkami.

Portal tvp.info dowiedział się, że w ostatnich dniach stołeczni policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia aut. Potwierdziła to w rozmowie z nami rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Jak przekazała, policjanci zatrzymali mężczyznę już 4 grudnia. Usłyszał w prokuraturze zarzuty uszkodzenia cudzej rzeczy, za co grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanego wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji. Straty wyceniono na ok. 50 tys. zł.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!