Wiadomości

RMF: Znany raper “Mata” został zatrzymany za posiadanie narkotyków

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znany raper “Mata” został zatrzymany za posiadanie narkotyków – ustalili reporterzy RMF FM. Do zatrzymania doszło wczoraj przed północą w Warszawie. Dziś prawdopodobnie usłyszy zarzuty.

“Mata” to syn prof. Marcina Matczaka, znanego głównie z agresywnych wpisów w mediach społecznościowych, w których daje upust swej niechęci do katolików i polskich patriotów. Jego syn, który dziś – jak wynika z ustaleń RMF – miał zostać zatrzymany za posiadanie narkotyków, w ubiegłym roku otrzymał dwa Fryderyki: w kategorii „Debiut roku” i „Album roku hip-hop”. Jego debiutancki krążek pokrył się czterokrotną platyną. Najnowsza płyta już w przedsprzedaży pokryła się podwójną platyną. W październiku na jego koncercie w Warszawie pojawiło się ponad 40 tys. osób.

“Michał Matczak, syn profesora UW Marcina Matczaka, robi oszałamiającą karierę, nawołując, by “jebać TVP”, proponując swoim nieprzyjaciołom “chuja w dziąsło” – i tak dalej. Cała postępowa inteligencja niezwykle się młodym Matczakiem nasładza, chociaż z drugiej strony gołym okiem widać, że mierzy on siły na zamiary” – pisał na naszych łamach o ulubieńcu lewicowo-liberalnego salonu red. Stanisław Michalkiewicz.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!