Świat Wiadomości

Znany “influencer” lizał deskę sedesową by zarazić się koronawirusem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal o2.pl amerykański influencer, który wziął udział w kontrowersyjnym wyzwaniu na TikToku, poinformował, że ma koronawirusa. Przed kilkoma dniami mężczyzna opublikował film, na którym liże deskę klozetową w publicznej toalecie. Deklarował przy tym, że nie boi się koronawirusa

Na TikToku popularnym wyzwaniem jest “CoronavirusChallenge”. Mężczyzna który kilka dni temu wziął w nim udział, poinformował, że obecnie sam jest chory i przebywa w szpitalu.

Doniesienia te skomentował Piers Morgan. Brytyjski dziennikarz i prezenter nie szczędził słów krytyki w kierunku mężczyzny i wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyzwaniu.

Być może pamiętacie także innego idiotę, z Ameryki, który wziął udział w “Coronavirus Challenge”, poszedł do publicznej toalety i polizał muszlę klozetową. Myślę, że to karma, bo ma teraz koronawirusa – stwierdził Piers Morgan.

* “Coronavirus Challenge” od tygodni jest popularne na TikToku.* Zapoczątkowała je celebrytka, która polizała muszlę klozetową i dodała, że nie boi się zakażenia, a nagranie zamieściła w serwisie. Pytana później o powód działań powiedziała, że nie mogła znieść, iż koronawirus jest od niej popularniejszy.

Za przykładem TikTokerski poszły setki innych użytkowników. Na platformie można znaleźć wideo osób, które liżą różne powierzchnie w miejscach publicznych i łamią wszystkie zasady ograniczeń nałożonych na czas epidemii. Ich zachowanie jest wysoce nieodpowiedzialne i wiąże się z ryzykiem zakażenia tysięcy osób.

Zakażonych koronawirusem wciąż przybywa. W Polsce potwierdzono go u 957 osób. Na całym świecie odnotowano ponad 440 tys. zakażeń.

Kretyn…

Źródło: o2.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!