Wiadomości

Znany aktor z Czterech Pancernych i Kariery Nikodema Dyzmy poniósł śmierć w pożarze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W pożarze zginął aktor związany z Teatrem Juliusza Osterwy w Lublinie Piotr Wysocki.

Do tragicznego pożaru doszło w niedzielę (26 marca) w Trzcińcu (gm. Chodel). Na miejsce zostało skierowanych 8 wozów strażackich.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 8:00 w w Trzcińcu (gm. Chodel). Na miejscu w akcji ratunkowo gaśniczej bierze udział 30 strażaków. Do zdarzenia zostało skierowanych osiem wozów strażackich z Opola Lubelskiego i jednostek OSP w Chodlu, Osinach i Trzcińcu.

– Niestety w skutek zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba. W tej chwili ustalamy kto to był. Przypuszczamy mógł to być 87-letni mieszkaniec tego domu – poinformowała asp.szt. Edyta Żur, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia.

Jak podaje “Tygodnik Lokalny. Wspólnota Opolska”: w wynajmowanym domu w Trzcińcu zamieszkiwał od kilkunastu lat aktor filmowy i teatralny, Piotr Wysocki. Znany m.in. z filmów „Czterej Pancerni i Pies”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Chopin. Pragnienie Miłości”. Związany był z Teatrem Juliusza Osterwy w Lublinie.

/i.pl, facebook OSP Codel/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!