Wiadomości

Znana wokalistka Beata K. zatrzymana przez policję. Usłyszała już zarzuty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Piosenkarka Beata P. (znana jako Beata K.) usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu – potwierdził portal tvp.info. Kobieta przyznała się do winy, odmówiła składania wyjaśnień.

W środę wieczorem na warszawskim Mokotowie policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę prowadzącą samochód. Kobieta prowadząc BMW jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

61-letnia wokalistka zespołu Bajm miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem”. Zauważył to jeden z kierowców; powiadomił policję i zablokował P. jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

61-latka została przebadana alkomatem. Jak poinformowała policja, badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej.

Po zatrzymaniu Beata P. została zwolniona do domu. W czwartek po godzinie 11 kobieta zgłosiła się na policję, została przesłuchana.

– Usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości – mówi nam rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Za ten czyn grozi jej do dwóch lat więzienia.

Kobieta przyznała się do zarzutów, odmówiła jednak składania wyjaśnień. Po wszystkim opuściła komisariat. O dalszym jej losie będzie decydował prokurator i sąd.

/TVP Info, fot. youtube/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!