Świat Wiadomości

Znana telewizja dla dzieci Cartoon Network promuje ideologie środowisk LGBT poprzez celebrowanie tzw. “miesiąca dumy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal medianarodowe.com największa na świecie telewizja dla dzieci Cartoon Network indoktrynuje najmłodszych promując alternatywną seksualność i celebrując tzw „miesiąc dumy” środowisk lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów. W tym właśnie kierunku zmierza ta cała tęczowa rewolucja.

„Chcemy życzyć wszystkim HAPPY PRIDE i zachęcić wszystkich naszych fanów LGBTQ + do bycia dumnym przez cały rok!” – Twittowała sieć, której właścicielem jest Warner Bros.

Cartoon Network ogłasza się jako „najlepszy w oryginalnej, nabytej i klasycznej rozrywce dla młodzieży i rodzin”. Jednak wielu rodziców sprzeciwia się stacji, która przeczy ich własnym przekonaniom na temat seksualności i małżeństwa.

Twitter nie jest jedynym miejscem, w którym Cartoon Network promuje dumę LGBT. Cartoon Network również robi to za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i niektórych postaci z kreskówek.

Program Cartoon Network „Steven Universe” stał się pierwszym pokazem dla dzieci, który zawierał propozycję ślubu tej samej płci. Propozycja dotyczyła postaci kobiecych o imieniu Sapphire i Ruby.

Miało to miejsce w zeszłym roku.

Dodatkowo w „Adventure Time” wyemitowano scenę z finału serii, która pokazała, że ​​dwie postacie kobiece całują się w usta.

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!