Europa Polska Wiadomości

Zielona Góra: Mężczyzna próbował udusić kierowniczkę pociągu bo… poprosiła go o bilet. Policja podaje, że był to “obywatel Niemiec”…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal dzienniknarodowy.pl wczorajszego wieczoru doszło do dramatycznego wydarzenia na pokładzie pociągu międzynarodowego relacji Berlin –Wiedeń.

Ok. godz. 21.00 kierowniczka składu odwiedzała kolejne przedziały, sprawdzając bilety. Gdy kolej przyszła na obywatela Niemiec, nastąpiło coś co faktycznie do tej pory znamy jedynie z przekazów medialnych zza zachodniej granicy. Tam zwykle dochodzi do tego z udziałem pozaeuropejskich imigrantów lub naturalizowanych Niemców. Straż Ochrony Kolei podała jedynie, że był to właśnie “obywatel Niemiec”.

Rzeczony Niemiec rzucił się na pracownicę, próbując ją udusić. Momentalnie ruszyła jej na pomoc konduktorka, ale kosztowało ją to cios w głowę. Bandyta rzucił się do ucieczki i zabarykadował się w toalecie. Z pomieszczenia wyciągnęli go i przekazali potem policji SOK-iści.

Szczęśliwie obrażenia obu kobiet nie były poważne i zadeklarowały one, że będą kontynuować dalszą jazdę. W sprawie krewkiego “Niemca” postępowanie prowadzi KMP w Zielonej Górze.

Jak myślicie? Jakiej narodowości był ów “obywatel Niemiec”? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!