Polska Wiadomości

Zdaniem Krzysztofa Mieszkowskiego mówienie o homoseksualnym lobby w teatrze to rasizm

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tematem programu Jana Pospieszalskiego  „Warto rozmawiać” były granica ekspresji artystycznej w związku od niedawna wystawianym przedstawieniem “Klątwa”. Lewacki reżyser, a obecnie poseł z ramienia .Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski wpadł w furię kiedy prowadzący poruszył wątek nadreprezentacji homoseksualistów w teatrze.

Jan Pospieszalski (cytując recenzję) zapytał Mieszkowskiego pod koniec programu: – Spektakl „Klątwa” narusza pewne tabu, nakłuwa tą zmowę milczenia w kwestii lobby pedofilskiego w kościele.

Krzysztof Mieszkowski: – To jest jeden z tematów tego przedstawienia, z którym nie rozprawił się Jan Paweł II. O tym też w tym spektaklu jest powiedziane.

Pospieszalski: – Czy prawdą jest w takim razie, że w polskim teatrze rządzi lobby homoseksualne? Geje reżyserują, zatrudniają gejów jako aktorów, deprawują młodych adeptów sztuki teatralnej, po to żeby ich rozbierać na scenach. Uczą takie dziewczynki swoimi spektaklami, przygotowując narybek odpowiednio zdeprawowanej publiczności a inni geje piszą recenzje.

Mieszkowski: – To jest rasistowski pogląd panie redaktorze.

Grzegorz Braun: – To jest tajemnica poliszynela!

Mieszkowski: – To jest rasistowski, wykluczający pogląd, niegodny telewizji publicznej. To jest skandal proszę nie wykluczać ludzi o inne wrażliwości ze społeczeństwa, to jest skandal!

Poseł .Nowoczesnej wykazał się skrajną ignorancją przyrównując dyskusję na temat homoseksualizmu do rasizmu. Pogląd odwołujący się do intelektualnej i biologicznej wyższości jednej rasy na drugą ma się nijak do kwestii homoseksualizmu choćby z racji faktu, iż przypadłość ta dotyka ludzi rozmaitych ras, kultur i narodów. Ciekawe jest tylko czy owa wpadka pana Mieszkowskiego jest zwykłym brakiem wiedzy czy może wynikiem przeżarcia jego umysłu serwowaną nam w liberalnych mediach poprawnością polityczną

Źródło: /wolnosc24.pl/

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!