Europa Polska Wiadomości

Zdaniem Grzegorza Schetyny PIS służy Rosji…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak informuje portal telewizjarepublika.pl Grzegorz Schetyna jako lider totalnej opozycji dał już się poznać jako osoba, z ust której padają takie słowa, ze ciężko uwierzyć własnym uszom. Tym razem polityk dał niezły popis w wywiadzie dla „Rzeczypospolitej”. Stwierdził w nim, odnosząc się do sporu Polski z Komisją Europejską, że „Partia Kaczyńskiego zabrnęła za daleko w niszczeniu państwa prawa, by teraz się wycofać. Nie ma nawet światełka w tunelu” – powiedział Schetyna.

Grzegorz Schetyna kolejny raz odleciał. I to bardzo wysoko, na poziom, który już chyba jemu samemu ciężko będzie powtórzyć.

Lider totalnych, stwierdził w rozmowie z „Rzeczpospolitą” że PiS niszczy państwo, a co równie ciekawe (tj. absurdalne), że na straży niezawisłości Polskich sądów, stoi Komisja Europejska. Tak, wiemy – opary absurdu.

– Komisja twardo stoi na straży praworządności i niezawisłości sądów. Partia Kaczyńskiego zabrnęła za daleko w niszczeniu państwa prawa, by teraz się wycofać. Nie ma nawet światełka w tunelu –powiedział Schetyna.

Jak by absurdu było mało, to zaraz podniesie się on do poziomu, który już ciężko znieść. Otóż, Schetyna nazwał PiS współczesną wersją targowicy, walczącą z wolnością i służącą wschodowi i putinowskiej Rosji. Tak właśnie powiedział lider totalnych:

– Współczesną wersją targowicy jest PiS. To oni przecież walczą z konstytucją, wolnością i europejskością polski. Realizują politykę, która służy Wschodowi, służy Rosji Putina. Ten, kto odwraca się tyłem do Europy, a to PiS robi w relacjach nie tylko z KE, Parlamentem Europejskim, ale i całą Unią Europejską, stoi twarzą do Putina – powiedział Schetyna.

I co Wy na to? Co powiedzielibyście Grzegorzowi Schetynie gdybyście mieli okazję? Czekamy na wasze komentarze.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!