Wiadomości

Zbiórka na pomoc dla siemianowickiego przedszkola

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Siemianowicach Śląskich, w budynku przy parafii św. Sarkandra, działają Katolicki Klub Malucha i Punkt Przedszkolny. Jego szefowa, Zofia Szydłowska, na ich założenie, jako osoba bezrobotna, otrzymała dotację 20 000,00 zł z projektu „Drzwi do biznesu”, którego była uczestnikiem. Pomocy udzielili ponadto: Rodzina, szczególnie mąż, a także przyjaciele i rodzice podopiecznych, którzy pomogli w remoncie, ponieważ otrzymana dotacja nie wystarczyła na uruchomienie placówki.

„Z każdym rokiem powoli przybywa dzieci, które u nas wzrastając uczą się miłości do Boga i człowieka. Staramy się, aby miejsce to tworzone było przez osoby żyjące żywą wiarą, a przez to wiarygodne w tym co robią i przekazują. Atmosfera, którą tworzymy jest ciepła i rodzinna dzięki czemu Dzieci mogą czuć się tu jak w domu” – stwierdza Zofia Szydłowska.

„Nasza obecna sytuacja jest bardzo trudna, ponieważ musimy czym prędzej przekształcić się w żłobek i przedszkole” – dodaje pani Zofia. Stąd konieczne jest pozyskanie pieniędzy.

Przyłączając się do apelu o pomoc w zbiórce, pragniemy dodać, że jest to pomoc udzielana osobom, które znamy. Adres zbiórki:

https://zrzutka.pl/uv7ryc

Materiał filmowy:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!