Wiadomości

Zastrzelił kelnera, bo… za długo czekał na kanapkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W restauracji w miejscowości w Noisy-le-Grand, w departamencie Seine-Saint-Denis, jeden z klientów zastrzelił kelnera. Uczynił to, bowiem… był niezadowolony z obsługi – jego zdaniem czekał zbyt długo na zamówioną kanapkę.

Do tragedii doszło w piątkowy wieczór w otwartej trzy miesiące temu restauracji serwującej pizzę i kebab – w miejscowości Noisy-le-Grand, leżącej w niewielkiej odległości od Paryża. Jeden z kelnerów został zastrzelony przez klienta, który zdenerwował się, bo – jego zdaniem – za długo czekał na zrealizowanie zamówienia. Strzelił do kelnera i uciekł z miejsca zdarzenia.

Wezwane na miejsce pogotowie próbowało uratować 28-latka, który został postrzelony w ramię, jednak, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

Noisy-le-Grand to jedno z tych podparyskich przedmieść, w których do niedawna dominowali francuscy emeryci, a dziś łatwiej spotkać tam „Nowych Francuzów”, którzy albo sami urodzili się w Afryce lub na Bliskim Wschodzie, albo stamtąd przybyli do Francji ich rodzice lub dziadkowie…

/rtl.fr, rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!