Wiadomości

Zaoferowała swoje jajo, aby pomóc ojcu i jej byłemu chłopakowi, który teraz jest z nim w związku, mieć dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

21-letnia Saffron Drewitt-Barlow wyznała, że ​​widok jej byłego kochanka, 27-letniego Scotta Hutchisona, oraz jej ojca, 51-letniego Barrie’go Drewitt-Barlowa, wywołuje u niej czasami odruchy wymiotne.

W rozmowie z The Sun Saffron powiedziała: „Scott cały czas mówi o ich związku. Pewnego razu powiedział mi, że uprawiali seks w samochodzie i musiałem powiedzieć: „OK, naprawdę nie chcę wiedzieć o Twoim życiu seksualnym z moim tatą”.

Pomimo tego, że „tatko” Barrie rozstał się ze swoim „mężem” Tony’m (56 lat) i w sierpniu 2020 roku zaręczył się z byłym chłopakiem Saffron, Scottem, „rodzina” nadal mieszka razem w swojej ogromnej rezydencji.

Scott i Barrie we wrześniu ubiegłego roku powitali córkę Valentinę, o której Saffron mówi, że jest jej „małym najlepszym przyjacielem”. Saffron, która już nie darzy Scotta uczuciem, twierdzi, że gdyby jej były opowiadał jej o kimś innym, nie uznałaby tego za coś „aż tak upierdliwe”.

„Nasze pokoje znajdują się w zupełnie innych częściach domu. Nie chciałbym siedzieć w pokoju obok i słuchać ich przez całą noc – nie, dziękuję. Tego byłoby już za wiele” – mówi Saffron.

W zeszłym roku Saffron ujawniła, że ​​zaoferowała swoje jajo, aby pomóc ojcu i Scottowi mieć więcej dzieci razem.

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości, że oto jesteśmy świadkami zmierzchu zachodniej cywilizacji, winien się ich ostatecznie wyzbyć…

/dailymail.co.uk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!