Wiadomości

Zamordyzm w Warszawie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz – Waltz, jak przystało na polityka partii, która o wolności słowa oraz o prawie do publicznego demonstrowania swoich poglądów mówi przy każdej okazji, a przy tym ma je w głębokim poważaniu, wydała zakaz zorganizowania demonstracji przeciw spektaklowi „Klątwa”, która miała się rozpocząć w sobotę koło Teatru Powszechnego.

Zawiadomienie o planowanym zgromadzeniu wpłynęło do Urzędu m.st. Warszawy 8 maja 2017 r. Kilkudniowa demonstracja miała rozpocząć się 27 maja wieczorem wokół Teatru Powszechnego w Warszawie; w zgłoszeniu przewidywano, że w zgromadzeniu weźmie 2 tys. osób.

Cel zgromadzenia został w zawiadomieniu określony jako „modlitwa różańcowa wynagradzająca Maryi Królowej Polski za bluźnierstwa przeciw Bogu, protest przeciw łamaniu Konstytucji przez Teatr Powszechny i deptaniu przez ten teatr prawa zabezpieczenia dowodów przestępstwa”.

Niestety, orgia nienawiści i pogardy wobec katolików i polskości, czym tak naprawdę jest spektakl „Klątwa”, od początku może liczyć na wsparcie warszawskiego ratusza, który nie szczędzi grosza nań publicznego grosza i bezwzględnie stara się tłumić wszelkie protesty podejmowane przez osoby, które nie godzą się na tak jaskrawy przykład łamania fundamentalnych zasad współżycia społecznego.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!