Wiadomości

Zamieszki w Londynie – o tym największe media milczą!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja londyńska obawiała się, że w niedzielę może dojść w Londynie do starcia między uczestnikami marszu antyunijnego organizowanego przez partię UKIP i aktywistę prawicowego Tommy’ego Robinsona, a lewicowymi grupami kontrmanifestantów ze skrajnie lewicowej Antify oraz związków zawodowych i innych grup.

Obawy okazały się poniekąd słuszne, ponieważ od piątku oficerowie policji wypowiadali się z pewnością, że agresorami będą „skrajnie prawicowe bojówki antyunijne”. Tymczasem Brexit Betrayal March przeszedł w pokojowej atmosferze skandując hasła wspaniałej pogardy dla unijnych okupantów i nieudolnego rządu Theresy May, natomiast w bójkę z policją wdali się wyłącznie kontrmanifestanci. Nic w tym zaskakującego, wszak Antifa znana jest na świecie głównie ze skłonności do wszczynania wszelkiego rodzaju niepokojów.

Czy w którymś z głównych mediów choćby wspomniano o tym fakcie? Ależ skąd?! To by było przełamanie głównej linii propagandowej mającej na celu stałą stygmatyzację prawicy przy jednoczesnym gloryfikowaniu mającej na ustach polityczną poprawność i tolerancję lewicy – nawet jeśli wszystko co robią jest zupełnie odwrotne niż „wartości”, o których mówią, nawet jeśli nazywają się antyfaszystami będąc w rzeczy samej faszystami.

Relację filmową można obejrzeć tutaj:

Wideo (2)

Jakub Andrzej Grygowski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!