Wiadomości

Zabójstwo w Legionowie. Policja zatrzymała czterech młodych mężczyzn

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na jednej z ulic w Legionowie doszło do awantury. Przybyła na miejsce policja znalazła młodego mężczyzna. Funkcjonariuszom nie udało się go uratować.

W piątek 17 marca w godzinach wieczornych w Legionowie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Justyna Stopińska, rzeczniczka tamtejszej policji, przekazała, że funkcjonariusze interweniowali po zgłoszeniu, które dotyczyło „awantury na jednej z ulic”. Na miejscu okazało się, że młody mężczyzna ma ranę ciętą szyi.

Policjantów wspierali strażacy. – Po godzinie 21:00 otrzymaliśmy wezwanie do pomocy policji. W momencie dojazdu naszych zastępów, na miejscu zastaliśmy policjantów w trakcie reanimacji młodego człowieka z raną ciętą na szyi. Prowadziliśmy reanimację wspólnie z policjantami. Na miejsce dojechał także zespół ratownictwa medycznego. Po prawie godzinnej reanimacji lekarz stwierdził zgon – przekazał w rozmowie z TVN24 mł. bryg. Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie.

W związku ze sprawą zatrzymani zostali czterej mężczyźni, w wieku od 20 do 30 lat. Na miejscu czynności wykonywał także prokurator. Z nieoficjalnych informacji TVN24 wynika, że ofiarą był 22-latek. Na ulicy obok kosza na śmieci policjanci mieli znaleźć nóż kuchenny, który mógł być narzędziem zbrodni. Tych doniesień nie potwierdziły dotychczas państwowe służby.

/wprost.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!