Wiadomości

Zablokowali auto z napisem „Stop pedofilii” i grozili kierowcy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W biały dzień na Ursynowie w Warszawie kilku mężczyzn w kilka samochodów zajechało drogę furgonetce fundacji „Pro–Prawo do Życia”. – Wyp…laj, śmieciem jesteś, wj..bie ci – ubliżał kierowcy jeden z napastników, grożąc pobiciem. Na miejsce przyjechała policja. Nikt nie został zatrzymany, nikt też na razie nie dostał nawet mandatu. Film z nagraniem gróźb i obelg opublikowany został w sieci.

Do zdarzenia doszło w sobotę przy al. KEN na warszawskim Ursynowie. Około południa kilku mężczyzn zablokowało furgonetkę fundacji „Pro–Prawo do Życia”, uniemożliwiając jej odjazd. Jak informuje portal haloursynow.pl, w pewnym momencie w al. KEN zaczęły się tworzyć korki.

Na upublicznionym nagraniu widać, jak jeden z mężczyzn blokujących pojazd fundacji wyzywa i grozi kierowcy fundacji.

– W***j stąd – mówił. Gdy kierowca furgonetki zwrócił mu uwagę, że nie może odjechać, ponieważ zastawiono mu drogę, usłyszał: – Wje..e ci.

Agresywny typ, któremu nie podobały się hasła przeciwko pedofilii na samochodzie, wydzierał się na napadniętego człowieka i domagał się, by ten zdjął maseczkę ochronną. – Jesteś śmieciem – rzucił na koniec.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!