Wiadomości

Z cyklu: “świat stanął na głowie”: Znany wokalista i jego “mąż” spodziewają się bliźniąt

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lance Bass, jeden z członków N’SYNC pochwalił się ostatnio wielką nowiną! Po 4 latach nieskutecznych prób, on i jego mąż nareszcie zostaną rodzicami, i to nie jednego dziecka, a bliźniąt! – ekscytuje się portal pomponik.pl.

Jak czytamy dalej, N’SYNC był kultowym zespołem, w którym Justin Timberlake zdobył największą popularność. Mimo że grupa przystojnych młodzieńców sprawiała, że fanki na całym świecie piszczały jak szalone, nie wszyscy z zespołu skończyli na ślubnym kobiercu z pięknymi kobietami. Lance Bass od niemal 17 lat jest otwartym gejem i sam nazywa siebie “adwokatem gejów”. 7 lat temu poślubił malarza Michaela Turchina, z którym szybko postanowili postarać się o potomka z pomocą procedury in vitro oraz surogatki. Niestety, na dobre wieści czekali aż 4 lata!

– Kiedy weszliśmy w świat in vitro i surogacji, nie mieliśmy o niczym pojęcia. Właściwie każdy znajomy, który tego próbował, nie miał szczęścia na początku – opowiadał magazynowi People mąż piosenkarza.

Para próbowała szczęścia z 9 różnymi surogatkami, ale z różnych względów współprace nie kończyły się sukcesem. Gdy w końcu wybrali matkę zastępczą, ta niestety poroniła poczęte bliźnięta.

Ostatecznie wytrwałość Bass’a i Turchina została wynagrodzona. Panowie zostaną rodzicami bliźniąt – chłopca i dziewczynki. Do zapłodnienia została użyta sperma obu mężczyzn, więc każde dziecko będzie dzieliło DNA z jednym z nich.

Świat stanął na głowie…

/pomponik.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!